Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Wielkanocny zajączek dla misji w IHOSY

...

W naszej szkole prowadzona była akcja charytatywna „Wielkanocny zajączek dla misji w IHOSY”. Młodzież przygotowała 20 kg paczkę z przyborami szkolnymi, środkami medycznymi, higienicznymi i słodyczami, która wyruszyła 31 marca do dalekiego Madagaskaru.

Wszystkim, którzy włączali się w tą akcję gorąco dziękujemy. Do śledzenia losów przesyłki zapraszamy na http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Numer naszej przesyłki: CP202409650PL. Akcje koordynowała klasa II technikum wraz z wychowawcą.