Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

DZIEŃ DAWCY SZPIKU W ZSP W RYGLICACH #KOMÓRKOMANIA

...

W Polsce co godzinę stawiana jest komuś diagnoza: białaczka, czyli nowotwór krwi. Dla wielu Pacjentów jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie szpiku od Dawcy niespokrewnionego. Cały czas są w Polsce Pacjenci, dla których nie znaleziono Dawcy wśród 22 milionów osób zarejestrowanych na całym świecie.

By zwiększyć szansę na znalezienie Dawcy dla Pacjentów chorych na białaczkę w dniu 8 listopada w naszej szkole we współpracy z Fundacją DKMS zorganizowany został Dzień Dawcy Szpiku. Młodzież spotkała się z naszym gościem honorowym – Anią Zawadzką, która jest 8 lat po przeszczepie i podzieliła się swoimi trudnymi doświadczeniami.

Do bazy potencjalnych dawców podczas dzisiejszej akcji wpisało się 35 nowych członków. Dziękujemy za zaangażowanie i tak duży odzew z Waszej strony.

Akcje koordynowała Stanisława Zelek wraz z Wolontariuszami: Natalią Galas,  Anną Chrzanowską, Klaudia Małecką, Karoliną Siedlik.

Więcej zdjęć tutaj:

https://www.facebook.com/pg/Technik-%C5%BCywienia-i-us%C5%82ug-gastronomicznych-w-ZSP-Ryglice-901523556631934/photos/?tab=album&album_id=1409490862501865