ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Z Mikołajem na Madagaskar

...

Kolejna edycja akcji charytatywnej "Z Mikołajem na Madagaskar" miała dziś swój finał. Paczka wyruszyła w daleką drogę na misję w Ihosy - w środkowo-południowej części Madagaskaru, w prowincji Fianarantsoa.

Wszystkim uczniom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tej niespodzianki dla malgaskich dzieci. W paczce znalazły się środki medyczne, higieniczne, odżywki dla dzieci, witaminy, słodycze i maskotki. Zapraszamy do śledzenia jej losów na http://emonitoring.poczta-polska.pl/ wpisując nr przesyłki  CP 207 205 843 PL