Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Świąteczne Kartki Dobroczynne - Boże Narodzenie 2017

...

Co Ciebie mocniej ucieszy: świąteczny mail, czy prawdziwa kartka, na której znajoma ręka skreśliła kilka słów od serca? A może ta sama ręka włożyła do koperty wraz z kartką i dobrymi życzeniami prawdziwy opłatek na Boże Narodzenie? Już jesteś pewien co ma większą moc sprawiania radości?

Choć czas pędzi bardzo szybko, nie chcemy aby całe życie przeniosło się do wirtualnego świata, bo tam bardzo trudno o szczęście. Niech najprawdziwsze świąteczne kartki, pisane z dobrą myślą, doczekają w domach adresatów swojej starości, niech żyją dłużej niż my. Za pierwszym razem ta moc ujawni się tuż przed Świętami, gdy adresat wyjmie kopertę ze skrzynki pocztowej i otwierając ją uśmiechnie się na myśl o Tobie. Za drugim razem dobra moc zadziała, gdy dochód ze sprzedaży zainwestujemy w pomoc ludziom, którzy bardzo jej potrzebują, chorym i niepełnosprawnym.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE DZIĘKUJE WSZYSTKIM UCZNIOM, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ W AKCJĘ CHARYTATYWNĄ "ŚWIĄTECZNA KARTKA" ORGANIZOWANĄ PO RAZ KOLEJNY W NASZEJ SZKOLE NA RZECZ STOWARZYSZENIA SURSUM CORDA.

UZBIERANO 195,50 ZŁ

AKCJĘ W POSZCZEGÓLNYCH KLASACH KOORDYNOWALI:

MATEUSZ NALEPA

GABRIELA KITA

DAWID KLIMEK

MATEUSZ NOCEK

KAMIL KOS

AGNIESZKA ZGŁOBIŚ

ANNA MAZUR

KINGA WĄTROBA

 

DZIĘKUJEMY ZA OTWARTE SERCA :):):)


Więcej tutaj: http://www.sc.org.pl/projekty/swiatecznekartkidobroczynne/