Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Z Mikołajem na Madagaskar

...

Po raz kolejny w naszej szkole zorganizowaliśmy akcję pod hasłem „Z Mikołajem na Madagaskar” w ramach której uczniowie naszej szkoły chcą wesprzeć dzieci z Madagaskaru z Misji w IHOSY. Jest to jeden z najbiedniejszych rejonów świata, dlatego każda pomoc jest tutaj na wagę złota.

Nasza znajomość z Malgaszami to owoc Światowych Dni Młodzieży, które miały miejsce w Polsce w 2016 roku.

Mamy nadzieję, że ten mały gest pamięci wywoła uśmiech na twarzy choćby u jednej osoby.