a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

XIII MISYJNY JARMARK Z ANIOŁAMI TUŻ TUŻ...

...

Młodzież naszej szkoły po raz kolejny włącza się w Misyjny Jarmark z Aniołami organizowany już po raz XIII przy Sanktuarium Redemptorystów w Tuchowie. W tym roku przygotowaliśmy szkatułki metodą decoupage. Cieszymy się, że w ten sposób możemy choć trochę pomóc biednym ludziom z Brazylii. Wiemy, że pomagając innym pomagamy i sobie.