a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Świąteczne Kartki Dobroczynne - Boże Narodzenie 2019

...

Co Ciebie mocniej ucieszy: świąteczny mail, czy prawdziwa kartka, na której znajoma ręka skreśliła kilka słów od serca? A może ta sama ręka włożyła do koperty wraz z kartką i dobrymi życzeniami prawdziwy opłatek na Boże Narodzenie? Już jesteś pewien co ma większą moc sprawiania radości?

Choć czas pędzi bardzo szybko, nie chcemy aby całe życie przeniosło się do wirtualnego świata, bo tam bardzo trudno o szczęście. Niech najprawdziwsze świąteczne kartki, pisane z dobrą myślą, doczekają w domach adresatów swojej starości, niech żyją dłużej niż my. Za pierwszym razem ta moc ujawni się tuż przed Świętami, gdy adresat wyjmie kopertę ze skrzynki pocztowej i otwierając ją uśmiechnie się na myśl o Tobie. Za drugim razem dobra moc zadziała, gdy dochód ze sprzedaży zainwestujemy w pomoc ludziom, którzy bardzo jej potrzebują, chorym i niepełnosprawnym.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI SERDECZNIE DZIĘKUJE WSZYSTKIM UCZNIOM, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ W AKCJĘ CHARYTATYWNĄ "ŚWIĄTECZNA KARTKA" ORGANIZOWANĄ PO RAZ KOLEJNY W NASZEJ SZKOLE NA RZECZ STOWARZYSZENIA SURSUM CORDA.

 

 

DZIĘKUJEMY ZA OTWARTE SERCA :):):)


Więcej tutaj: http://www.sc.org.pl/projekty/swiatecznekartkidobroczynne/