a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Z MIKOŁAJEM NA MADAGASKAR

...

Po raz piąty w naszej szkole została zorganizowana akcja pod hasłem „Z Mikołajem na Madagaskar” w ramach której uczniowie maja możliwość  wesprzeć dzieci z Madagaskaru z Misji w IHOSY. Jest to jeden z najbiedniejszych rejonów świata, dlatego każda pomoc jest tutaj na wagę złota.

Nasza znajomość z Malgaszami to owoc Światowych Dni Młodzieży, które miały miejsce w Polsce w 2016 roku.

Mamy nadzieję, że ten mały gest pamięci wywoła uśmiech na twarzy choćby u jednej osoby.

Akcję od początku koordynują - Anna Burgielska Długosz i Stanisława Zelek.