a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

JEST RADOŚĆ....

...
18 kwietnia otrzymaliśmy podziękowania z Misji w IHOSY na Madagaskarze. Prawie po 5 miesiącach dotarła tam nasza paczka przygotowana w okolicy Świąt Bożego Narodzenia. Sami zobaczcie jak wygląda taka paczka....

Oczywiście tam podobnie jak na całym świecie niestety walczą z koronawirusem, ale ta walka jest wyjątkowo nierówna.... nie ma tam podstawowych środków do życia... wody pitnej, jedzenia, nie wspominając o zwykłym mydle... Stad tak wielka radość tam z naszej paczki. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się w jej przygotowanie i już myślimy, żeby przygotować kolejną.