a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

#RazemNaŚwieta.

...

a

Już po raz trzeci ruszyliśmy z Akcją „Razem na Święta” organizowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.  Mimo trudności jakie napotkaliśmy w tym roku uczniowie pokazali że mają wielkie serce na potrzeby ludzi starszych, samotnych i opuszczonych. Przygotowali drobne upominki w postaci ciastek i ozdób choinkowych wykonanych własnoręcznie przez uczniów Technikum Żywienia.

Wszystkim którzy włączyli się w tą piękną Akcję z całego serca dziękujemy i życzymy zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.

a

a

a

a