PROGRAM ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

PROGRAM ERASMUS + PROJEKT "JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMIN"

PROGRAM ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

MŁODZIEŻ WĘGIERSKA I UCZNIOWIE TECHNIKUM ŻYWIENIA W TARNOWIE

...

 

15 lutego młodzież węgierska wraz z uczniami technikum żywienia poznawała Tarnów. Najważniejszym punktem była wizyta zawodoznawcza w znanej na rynku firmie przetwórstwa mleka - MLEKTAR. Tutaj młodzież zapoznawała się z zasadami przerobu mleka, technologią produkcji wyrobów mleczarskich. Węgrzy byli zachwyceni zarówno samą produkcja jak i produktami, które mieli możliwość spróbować podczas degustacji. Uczniowie zwiedzili też Muzeum Okręgowe w Tarnowie, gdzie mogli nawet przenieść się w historii zakładając piękne szaty. Odbyli również spacer po Tarnowie pamiętając o akcentach węgierskich.