PROGRAM ERASMUS + PROJEKT „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

WYJAZD DO TEATRU IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W KRAKOWIE

...

13 kwietnia 2016r. uczniowie klasy III Technikum pojechali do Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie. Celem wyjazdu było obejrzenie spektaklu - komedii Moliera. Główną rolę grał powszechnie znany i lubiany aktor Andrzej Grabowski. Doskonała gra aktorów zagwarantowała wspaniałe wrażenia. Dwugodzinny spektakl przerywany był salwami śmiechu a zakończenie owacją na stojąco.

Następnie młodzież ZSP przespacerowała się na rynek, zwiedzając Kościół Mariacki i  Sukiennice. Potem była możliwość podziwiania wyrobów i degustacji czekoladowych delicji w Manufakturze Czekolady.Młodzież zwiedziła także najstarszą część Akademii Krakowskiej – Collegium Maius i najważniejszy budynek Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Novum.