ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW NA JASNĄ GÓRĘ

...

Dnia 23.03.2017 r. nasi tegoroczni maturzyści z klasy IV Tiż oraz IV Tż udali się  wraz z księdzem Łukaszem Szczepanikiem oraz z wychowawczyniami Panią Anną Burgielską-Długosz i Panią Ewą Wójcik na Jasną Górę. Uczestniczyliśmy w odsłonięciu obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, a podczas Mszy świętej modliliśmy się za pomyślne zdanie egzaminów maturalnych. Później przeszliśmy Drogę Krzyżową w parku klasztornym. Następnie pojechaliśmy do Wadowic, gdzie zwiedziliśmy Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II. Ostatnim punktem naszej pielgrzymki była modlitwa w Centrum Jana Pawła II w Krakowie.