Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

DWUDNIOWA WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO I NA TERMY CHOCHOŁOWSKIE

...

W dniach 9-10 października, 35-ciu uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyło w dwudniowej wycieczce do Zakopanego i na Termy Chochołowskie.

Wczesnym rankiem w poniedziałek udaliśmy się prosto do Zakopanego, gdzie ok godziny 10.30 wyruszyliśmy na Grzesia- dwuwierzchołkowy szczyt w Tatrach Zachodnich, znajdujący się na wysokości 1653 m.n.p.m., w grzbiecie granicznym na zachód od Polany Chochołowskiej. O tej porze roku, wspinaczka na ten dość wysoki szczyt nie należała do najłatwiejszych, ale wszelki wysiłek został nagrodzony zapierającymi dech w piersiach widokami na sąsiednie góry, bajkową scenerią i niesamowicie świeżym powietrzem.

Około godziny 19 tej dotarliśmy do pensjonatu „U Hani” w Bańskiej Niżnej, gdzie czekali na nas niezwykle gościnni właściciele i pyszna obiadokolacja oraz urocze pokoje urządzone w iście góralskim stylu. Po dobrze przespanej nocy i zjedzeniu smacznego śniadania, wyruszyliśmy do Term Chochołowskich, gdzie mogliśmy na wszelki możliwy sposób zrelaksować się w cudownej, odprężającej wodzie- popływać, zanurkować, poleżeć w jacuzzi, wymoczyć w siarkowych źródłach a także oddać się szaleństwu na zjeżdżalni wodnej. Cały czas mogliśmy oczywiście podziwiać bajecznie ośnieżone Tatry, które otaczają park wodny.

Jednak, wszystko, co dobre szybko się kończy….nasza dwudniowa wycieczka dobiegła końca ok godz.20, kiedy szczęśliwie dojechaliśmy pod szkołę w Ryglicach. Na tym jednak nie koniec, ponieważ już planujemy kolejne atrakcyjne wyjazdy, czekajcie więc na kolejne propozycje!

Więcej tutaj