Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Pielgrzymka Maturzystów do Częstochowy

...

W dniu 11.04.2018 Maturzyści naszej szkoły wraz z księdzem Łukaszem Szczepanikiem oraz wychowawcą Wiolettą Tokarską wzięli udział w pielgrzymce do Częstochowy oraz Łagiewnik.
Na Jasnej Górze uczestniczyliśmy w uroczystym odsłonięciu Cudownego Obrazu Matki Boskiej oraz Mszy Świętej odprawionej w intencji pomyślnego zdania egzaminów maturalnych.
Po Mszy Św. udaliśmy się na wały jasnogórskie by uczestniczyć w Drodze Krzyżowej poprowadzonej przez księdza Łukasza oraz młodzież.
Kolejnym miejscem, które odwiedziliśmy było Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Na zakończenie udaliśmy się do Centrum Jana Pawła II, gdzie ksiądz oprowadził nas po tym pięknym miejscu upamiętniającym naszego Papieża.
Zmęczeni ale bardzo mocno ubogacenia udaliśmy się do domu.