a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Maturzyści u Matki Bożej Częstochowskiej

...

 

Dnia 20 września maturzyści naszej szkoły uczestniczyli w pielgrzymce maturzystów diecezji  tarnowskiej na Jasną Górę . W tym dniu ponad tysiąc maturzystów diecezji  tarnowskiej przybyło na Jasną Górę.

Młodzież maturalna modliła się podczas Mszy św. odprawionej w południe przed Cudownym Obrazem Matki Bożej. Eucharystii przewodniczył i homilię wygłosił bp Stanisław Salaterski. Słowa powitania skierował o. Mieczysław Polak, podprzeor Jasnej Góry. 
Do południa w Sali o. Kordeckiego młodzież uczestniczyła w spotkaniu z ks. Krzysztofem Ciebieniem, diecezjalnym duszpasterzem akademickim z Tarnowa.