a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

...

W ramach edukacji patriotycznej i historycznej młodzież Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach uczestniczyła w projekcie filmu pt. „Historia Roja”. Seans, który odbył się w Centrum Sztuki Mościce, był wpisany w obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Był on formą upamiętnienia tego dnia na terenie szkół powiatu tarnowskiego.