a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Ognisko integracyjne klasy I BS

...

 

22 września odbyło się ognisko klasy I BS.  Głównym celem spotkania było zacieśnienie więzi klasowej, rekreacja, relaks na łonie natury, słowem dobra zabawa. Było więc mnóstwo śmiechu, świeżego powietrza i odpoczynku, ale też nieodłączne ognisko i pieczone kiełbaski. Młodzież wraz z wychowawczynią wspólnie spędziła bardzo udane przedpołudnie:)