ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2018

...

Dzień Edukacji Narodowej, upamiętniający powstanie Komisji Edukacji Narodowej, to święto wszystkich osób odpowiedzialnych za kształcenie dzieci i młodzieży: nauczycieli, pracowników szkół. W piątek 12 października w naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Nauczyciela. połączona ze ślubowaniem klas pierwszych. Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić. W podziękowaniu, za trudną prace i wskazanie właściwej drogi do celu, życzymy wszystkim nauczycielom dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych jak również uśmiechu każdego dnia... Wszystkim pracownikom szkoły życzymy takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, ciekawych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wrażliwości, aby ta praca zrodziła wiele szlachetnych owoców.