Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2018

...

Dzień Edukacji Narodowej, upamiętniający powstanie Komisji Edukacji Narodowej, to święto wszystkich osób odpowiedzialnych za kształcenie dzieci i młodzieży: nauczycieli, pracowników szkół. W piątek 12 października w naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Nauczyciela. połączona ze ślubowaniem klas pierwszych. Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić. W podziękowaniu, za trudną prace i wskazanie właściwej drogi do celu, życzymy wszystkim nauczycielom dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych jak również uśmiechu każdego dnia... Wszystkim pracownikom szkoły życzymy takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, ciekawych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wrażliwości, aby ta praca zrodziła wiele szlachetnych owoców.