ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Duma i Radość

...

19 października br przedstawiciele uczniów naszej szkoły: Justyna Dąbrowska, Emilia Kos, Martyna Wiśniowska-klasa I T, Aleksandra Jękot, Justyna Stepek-klasa II T pod opieką Wioletty Tokarskiej wzięli udział w uroczystościach upamiętniających 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w uroczystej Mszy Świętej  na Wawelu, pod przewodnictwem ks. abp. Marka Jędraszewskiego. Następnie wzięła udział w przemarszu ulicami miasta Krakowa do Parku im. Henryka Jordana.

W Parku Jordana nastąpiło uroczyste odebranie przemarszu Widowiska Dumy i Radości przez Organizatorów. Prezentacja wszystkich uczestników, przemówienia okolicznościowe

program artystyczny  oraz poczęstunek. Zdjęcia tutaj