KIERUNKI KSZTAŁCENIA 2020/2021 >>>


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Wybory do władz samorządu uczniowskiego

...

W dniu dzisiejszym tj. 25 września, odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego.
Kandydowali :
I TI Maksymilian Jękot 
I TŻ Patrycja Morąg
II TŻ Emilia Kos 
III TŻ Natalia Zakrzewska 
II BS Kamil Moździerz 
Po przeliczeniu głosów, przewodniczącą została Emilia Kos, zastępcą Patrycja Morąg, a skarbnikiem Kamil Moździerz. 
Opiekun Samorządu, Pani Maria Mikrut podziękowała osobą pełniącym funkcje w ubiegłym roku oraz pogratulowała nowemu samorządowi.