KIERUNKI KSZTAŁCENIA 2020/2021 >>>


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Szkoła do hymnu

...

8 listopada 2019 r. o godzinie 11.11 na miejscu Pamięci  w Ryglicach, uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych, Szkoły Podstawowej i Przedszkola, odpowiadając na zaproszenie  Ministra Edukacji Narodowej –Dariusza Piątkowskiego oraz Rady Dzieci i Młodzieży, odśpiewali czterozwrotkowy Mazurek Dąbrowskiego. Akcja wspólnego śpiewania została zorganizowana pod hasłem: ,,Szkoła do hymnu” w ramach świętowania 101. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.