W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego

...

W dniu dzisiejszym tj. 16 października, odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego.

Po przeliczeniu głosów

Przewodnicząca: Martyna Wiśniowska

Zastępca: Sebastian Ksprzyk

Skarbnik: Kondrad Smoła

 

Opiekun Samorządu, Pani Maria Mikrut podziękowała osobą pełniącym funkcje w ubiegłym roku oraz pogratulowała nowemu samorządowi.