W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Narodowe Święto Niepodległości

...

10 listopada 2020 r. o godzinie 11.11  uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach, odpowiadając na zaproszenie  Ministra Edukacji Narodowej,  odśpiewają „Mazurka Dąbrowskiego”. Akcja wspólnego śpiewania została zorganizowana pod hasłem: ,,Szkoła do hymnu” w ramach świętowania 102. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Włączenie się w akcję jest wyrazem wdzięczności dla naszych przodków za ich bohaterstwo, waleczność i męstwo. To dzięki ich niezłomnej postawie Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy.  Udział w wydarzeniu wyraża naszą radość z tego, że żyjemy w wolnym i suwerennym kraju. W tym roku ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii  wspólne śpiewanie hymnu odbędzie się on-line przez aplikację Teams.