a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

...

 

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich osób odpowiedzialnych za kształcenie dzieci i młodzieży: nauczycieli, pracowników szkół.

W czwartek, 14 października w naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Nauczyciela połączona ze ślubowaniem klas pierwszych.

Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

DYREKCJI, GRONU PEDAGOGICZNEMU ORAZ PRACOWNIKOM SZKOŁY
SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA
WIELU WSPANIAŁYCH SUKCESÓW
ZADOWOLENIA Z PRACY ZAWODOWEJ
ORAZ
WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI I SZCZĘŚCIA W ŻYCIU OSOBISTYM