a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

SZKOŁA PAMIĘTA

...

Po raz kolejny włączyliśmy się w akcję "Szkoła pamięta" organizowaną przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. To przedsięwzięcie zawsze odbywa się w okresie, w którym w sposób szczególny wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii.
Tym razem udaliśmy się na Cmentarz wojenny nr 167 w Ryglicach, aby nie tylko uporządkować groby czy zapalić symboliczny znicz, ale w chwili zadumy i modlitwy oddać hołd poległym żołnierzom.