a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

XV MISYJNY JARMARK Z ANIOŁAMI

...

Po raz kolejny jako społeczność szkolna włączyliśmy się w przygotowanie ozdób na Misyjny Jarmark z Aniołami. Jest to wspaniałe dzieło pomocy misjom. W tym roku – Misja Białoruś.

XV Misyjny Jarmark z Aniołami odbędzie się już 12 grudnia 2021 przy Bazylice Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Tuchowie.