a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

1 marca - Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

...

 

W naszej szkole upamiętniliśmy żołnierzy niezłomnych, którzy przelali krew w obronie Ojczyzny. Prelekcję nt. życia i działalności generała Leopolda Okulickiego ostatniego dowódcy Armii Krajowej przeprowadziła Pani Roksana Szczypta Szczęch - pracownik Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie.
Serdecznie dziękujemy za interesującą lekcję historii.