ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Stypendysta Prezesa Rady Ministrów

...

24 stycznia w Auli Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie miało miejsce wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Mamy zaszczyt poinformować, że w tym roku szkolnym Stypendystą tego prestiżowego stypendium jest Damian Pogoda – uczeń klasy IV technikum.

Uroczystość swoją obecnością uświetnili przedstawiciele organu prowadzącego oraz Dyrektorzy szkół. Stypendia trafiły do najlepszych uczniów szkół, którzy mieli szczególne osiągnięcia na polu naukowym, artystycznym oraz sportowym, ponadto wyróżniają się szerokimi zainteresowaniami i aktywnie uczestniczą w życiu szkoły. Damianowi gratulujemy, że znalazł się wśród najlepszych i życzymy wielu sukcesów. Zobacz także artykuł w portalu ryglice-okolice.pl