a

a

Stypendysta Urzędu Marszałkowskiego – Jan Abramowicz

...

Miło nam poinformować, że Jan Abramowicz, uczeń klasy II Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach, otrzymał stypendium Marszałka Województwa Małopolskiego.

Jest to stypendium dla szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki lub przedsiębiorczości.

Rozdanie stypendiów dla 100 najlepszych stypendystów z województwa małopolskiego, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych odbyło się 15 czerwca w auli Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie.

Z najlepszymi stypendystami w Tarnowie spotkał się wicemarszałek Stanisław Sorys. W spotkaniu wzięli udział najzdolniejsi uczniowie z Tarnowa oraz powiatów: tarnowskiego, brzeskiego, bocheńskiego i dąbrowskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.