a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Młodzi, zdolni, z przyszłością…stypendia rozdane

...

a

Z wielką radością chcemy poinformować, że aż 10  uczniów naszej szkoły otrzymało stypendium Powiatu Tarnowskiego dla najzdolniejszych

Mateusz Król - kl. II TIŻ

Weronika Morąg - kl. II TŻ

Mateusz Posiada - kl. II TI

Jakub Strzępek - kl. II TI

Sławomir Nowak - kl. II TI

Martyna Wiśniowska - kl. III TIŻ

Przemysław Kawa - kl. III TIŻ

Konrad Brzęczek - kl. III TIŻ

Damian Wiśniowski - kl. IV TIŻ

Michał Mosoń - kl. III BS

Te stypendia to uhonorowanie ciężkiej pracy, ponieważ uczniowie wykazali się wynikami nauczania na poziomie 5,0 i więcej. Życzymy dalszego rozwijania swoich pasji i poszerzania wiedzy. Wierzymy, że ten kapitał jakim są Wasze talenty dobrze wykorzystacie w życiu dla dobra osobistego, a także dla dobra społeczeństwa.