a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Projekt Lekcje z ZUS Olimpiada

...

 

23 listopada br. odbyła się Olimpiada pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” edycja 2021/2022 w ramach projektu Lekcje z ZUS, realizowanego przez szkołę już po raz kolejny.

Najlepsi w szkole okazali się uczniowie:

I MIEJSCE Mateusz Psioda

II MIEJSCE Jakub Strzępek

III MIEJSCE Patryk Pater

Piotr Leszkiewicz, Aleksandra Magdziarczyk, Gabriela Krzywoń

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów