Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Wizyta zawodoznawcza z informatyki w ramach projektu Mój rozwój – moja przyszłość

...

W dniu 30 maja uczniowie klasy I i II Technikum Informatycznego pod opieką Pani Wioletty Tokarskiej oraz Pana Krzysztofa Płaczka uczestniczyli w wizycie zawodoznawczej z informatyki.

Wzięliśmy udział w szkoleniu przeprowadzonym w ACK Cyfronet AGH Kraków, było to szkolenie praktyczne z podstaw obsługi systemu plików w systemie operacyjnym typu Linux.

Nasi uczniowie rozwiązywali zadania przydzielane przez prowadzących, wykazali się bardzo dobrą wiedzą z zakresu informatyki.

Zwiedziliśmy Cyfronet, zobaczyliśmy super komputer Prometeusz, najszybszy komputer w Polsce oraz jeden z szybszych w Europie i na świecie.

Podczas naszej wizyty w Krakowie odwiedziliśmy również Kraków Airport

Po prezentacji na temat działalności lotniska zostaliśmy zapoznani z zasadami przygotowania się do podróży oraz uzyskaliśmy cenne wskazówki dotyczące pobytu na lotnisku od momentu wejścia na nie aż do momentu wylotu.

Nasza wizyta była bardzo udana. W przyszłym roku szkolnym planujemy powtórkę.