a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

KURS CUKIERNICZY

...

 

Dziś prezentujemy Wam kolejną grupę, która ukończyła kurs cukierniczy w ramach projektu "Mistrzowie w zawodzie II". Kurs cukierniczy daje niepowtarzalną możliwość poznania tajników wiedzy cukierniczej. Młodzież uczyła się przygotowywania i dekorowania ciast od tych najprostszych po torty. W końcu powiedzenie "przez żołądek do serca" uczniowie będą mogli stosować w praktyce ????