a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

KURS BARMAŃSKI

...

 

Powoli dobiega końca maraton zdobywania nowych kwalifikacji i umiejętności na przeróżnych kursach w ramach projektu "Mistrzowie w zawodzie II". Przypominamy, że wszystkie one dla młodzieży są bezpłatne.
Obecnie uczniowie ukończyli kurs barmański cieszący się zawsze bardzo dużym zainteresowaniem. Podczas kursu młodzież uczyła się pracy za barem, a więc wyposażenia w drobny sprzęt, poznawała zasady mikologii czyli sztuki przygotowywania drinków i innych napojów mieszanych. Wszystko oparte na praktycznym wykonaniu na pewno zaowocuje w przyszłości, ponieważ dodatkowe umiejętności i kreatywność są cenione na rynku pracy.