a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

KURS KELNERSKI Z FLAMBIROWANIEM

...

 

10 osobowa grupa uczniów właśnie ukończyła kurs kelnerski z elementami flambirowania. Uczniowie doskonalili swoje umiejętności z zakresu podstawowej obsługi konsumenta jak również z serwisu angielskiego.
Kurs został zorganizowany w ramach projektu "Mistrzowie w zawodzie II", gdzie wszystkie zajęcia dla młodzieży są bezpłatne.
Zapewne takie umiejętności są dodatkowym i ważnym atutem do wykorzystania w przyszłości w życiu zawodowym.