a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

KURS CUKIERNICZY

...

Grupa młodzieży z technikum żywienia i usług gastronomicznych ukończyła kurs cukierniczy realizowany w ramach projektu „Mistrzowie w zawodzie II”.

Kurs skierowany był do wszystkich chętnych, a przede wszystkim do miłośników słodkich smaków, którzy chcieli poznać nowoczesne receptury oraz tworzyć oryginalne wypieki i słodkości.

Było dużo słodkiej pracy, ale dzięki temu podstawowe tajniki cukiernictwa zostały opanowane po mistrzowsku!