a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Kurs animatora czasu wolnego

...

 

Kolejna grupa uczniów z technikum żywienia i usług gastronomicznych wzięła udział w kursie animatora czasu wolnego. Kurs zorganizowany został w ramach projektu "Mistrzowie w zawodzie II". Uczestnicy dowiedzieli się na czym polega ta praca, uczyli się choreografii, sztuki malowania twarzy, podstaw typowych gier i zabaw dla dzieci i dorosłych oraz elementów obsługi imprez okolicznościowych. Animator czasu wolnego to osoba, która ma za zadanie kreatywnie zorganizować czas grupom, gościom, dzieciom na podstawie zorganizowanego programu animacyjnego. Mamy nadzieję, że dla naszych nowych animatorek będzie to w przyszłości sposób na ciekawe spędzanie czasu, a kto wie… może również na pracę zarobkową.