a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Akcja „Zielona szkoła”

...

Po raz kolejny w naszej szkole została przeprowadzona akcja ekologiczna pod hasłem „Zielona szkoła” tym razem realizowana w ramach projektu  „Bądź EKO – kształtowanie postaw proekologicznych u uczniów III”.

W ramach projektu otrzymaliśmy wszystko co potrzebne do takiej akcji, a więc przede wszystkim przepiękne kwiaty – różne odmiany Kalatei i Maranty, Zamiokulkasy, doniczki i podłoże.

Posadzone przez uczniów kwiaty będą zdobiły sale lekcyjne i korytarze.

Zobacz także: http://www.zspryglice.pl/index.php/projekty/129-2019-04-29-08-32-41/1907-podsumowanie-.html