a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

W ramach projektu „Poznaj Polskę”

...

 

\

 

> W ramach projektu „Poznaj Polskę” 27 października uczniowie technikum Zespołu Szkół Ponadpodstawowych zwiedzili Sandomierz, w celu zapoznania się z historią i dziedzictwem naszego kraju. Podczas zwiedzania Sandomierza zwiedzili Muzeum Diecezjalne, oraz cały kompleks architektoniczno- krajobrazowy tego malowniczego miasta zwieńczony wyjściem na Bramę Opatowską, z której mogli podziwiać całą panoramę. > -- > Joanna Kita > >