a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

„Poznaj Polskę”

...

W dniu 25 listopada 2021 r. uczniowie naszej szkoły już po raz KOLEJNY mogli zapoznanać się z historią i dziedzictwem naszego kraju
 Tym razem z projektu "Poznaj Polskę", skorzystali uczniowie Branżowej Szkoły, którzy udali sie do Muzeum Okregowego w Rzeszowie, a nstepnie do Łańcuta, gdzie mieli okazję Mieli okazję zwiedzić wspaniały zamek Lubomirskich z XVI w.
-- 
Joanna Kita