a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

UL z książkami - Spotkania z autorami on-line

...

 

Unia Literacka w czasie epidemii zaprasza na przeciwwirusowe spotkania literackie.

Więcej informacji: http://www.facebook.com/unia literacka/

Zapraszamy wszystkich codziennie o godzinie 18.00 na spotkanie z pisarzem, który odczyta specjalnie dla nas fragmenty książki. Dodatkową atrakcją jest rozmowa i możliwość zadawania pytań.

W piątek odbędzie się spotkanie z naszą Noblistką - Olgą Tokarczuk.

Program spotkań:

Środa 01.04.2020 – Max Cegielski przeczyta fragment powieści „Prince Polonia”
Czwartek 02.04.2020 – Radek Wiśniewski
Piątek 03.04.2020 – OLGA TOKARCZUK  „Próba generalna”
W sobotę i niedzielę spotkania przeznaczone są dla młodszych dzieci.

Jeśli nie możecie w tym czasie brać udziału w spotkaniu, to można w dowolnym czasie obejrzeć spotkania, które już się odbyły na Facebooku  Unii LiTerackiej

Nazwiska dostępnych autorów: Małgorzata Gutowska Adamczyk, Zygmunt Miłoszewski, Sylwia Chutnik, Magdalena Grzebałkowska, Jacek Dehnel, Michał Rusinek, Kaja Malanowska, Marcin Szczygielski, Urszula Zajączkowska, Mikołaj Grymberg, Bianka Rolando, Ziemowit Szczerek.