a

a


W oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego Od dnia 16 marca 2020 roku Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej, platformy EPUAP a także poczta elektroniczną adres siedziby: Zespół Szkół Ponadpodstawowych 33-160 Ryglice ul. Tarnowska 23, tel: 48 14 6541-008, email: szkola@zspryglice.pl

Na czas kwarantanny - Wisława Szymborska

...

 

Na czas kwarantanny - Wisława Szymborska
"Sto pociech" - pod tym hasłem fundacja nosząca imię Noblistki zainaugurowała niecodzienny projekt na swoim profilu na Facebooku.

Wiersze poetki w interpretacji Krystyny Jandy, Danuty Stenki, Janusza Gajosa i wielu innych znakomitych aktorów, nagrywane są przez nich w domach i publikowane specjalnie dla Nas!
P o l e c a m y ➡ https://www.facebook.com/Wislawa.Szymborska/