W Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Ryglicach oficjalnie oddano do użytku windę oraz łazienkę przystosowaną dla osób z niepełnosprawnościami. Wartość inwestycji wyniosła prawie 400 tys. zł, przy wsparciu finansowym Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON). Dzięki wykonanym pracom zabytkowy budynek szkoły stał się bardziej dostępny i przyjazny dla uczniów, pracowników i odwiedzających szkołę.
W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz Powiatu Tarnowskiego - starosta Jacek Hudyma, wicestarosta Roman Łucarz, etatowy członek zarządu Tomasz Stelmach, radni powiatowi - Zofia Tulik i Krzysztof Płaczek oraz dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Tarnowie Grzegorz Swiątek. Obecni byli także przedstawiciele duchowieństwa oraz społeczność szkolna wraz z dyrektorem placówki Januszem Szczęchem. Podczas wydarzenia dokonano również poświęcenia nowo wykonanej inwestycji.
To koleja inwestycja pozakzujacą, że Powiat Tarnowski skutecznie pozyskuje środki zewnętrzne i konsekwentnie dba o rozwój infrastruktury służącej mieszkańcom.



